Ubisoft Paris – logo

Ubisoft pracuje na dalším velkém projektu

15. 5. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft Paris

Ubisoft Paris vypsal výběrové řízení na pozici senior level designéra pro práci na neoznámeném AAA projektu.Většina informací o hře je stále držena pod pokličkou, ale bývalý vývojář hry Ghost Recon: Breakpoint už možná naznačil, o jaký tajemný titul půjde.

Nyní, když Ubisoft ukončil podporu titulu Ghost Recon: Breakpoint, se zdá, že pařížská pobočka byla přeřazena do nové AAA produkce. Podle příslušného inzerátu hledá tým designéra s rozsáhlými zkušenostmi s tvorbou stříleček v otevřeném světě a se zálibou v navrhování zjednodušených úrovní. Ubisoft Paris pracoval na sériích, jako je Rayman, Just Dance, no a samozřejmě na Ghost Recon, který se na tuto pozici hodí.

Jiné zdroje tvrdí, že nová hra Ghost Recon je již ve vývoji, což by naznačovalo, že Ubisoft Paris získal úplně jinou IP. Každopádně by neoznámený projekt studia mohl mít silnou narativní složku, jak dokazuje další pracovní nabídka, která prozrazuje, že tým hledá nového narativního designéra. V oznámení jsou jako příklady toho, co studio hledá, uvedeny tituly jako Ghost Recon: Breakpoint a Watch Dogs: Legion.

Ačkoliv se do března 2023 očekávají tři velké hry od Ubisoftu, šance, že mezi nimi bude právě tento projekt od Ubisoft Paris, je poměrně malá. Z pracovních nabídek vyplývá, že projekt je stále v rané fázi výroby a že vývoj nové AAA střílečky s otevřeným světem – pokud se o ni skutečně jedná – bude pravděpodobně trvat nejméně několik let. Nicméně není vyloučeno, že projekt bude oficiálně oznámen dříve.

Zdroj: gamerant

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.