Arma Reforger bude možná dalším titulem vojenské série

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bohemia Interactive

Novým titulem od českého studia Bohemia Interactive, které má ve středu na svém účtu na Twitchi představit budoucnost série Arma, bude údajně Arma Reforger. Alespoň to tvrdí únik, který se v posledních hodinách objevil na internetu. Podle něj se vůbec poprvé dočkáme vydání také na konzolích.

Arma Reforger - únik

Na internetu se objevil kompletní průvodce, který tvrdí, že další hrou série bude Arma Reforger, která poběží na enginu Enfusion od Bohemia Interactive. Nový díl by měl být zároveň tzv. mostem mezi současnou Armou a budoucím čtvrtým dílem, Arma 4. Arma Reforger by tedy díky tomu měla být zaměřena spíše na nové publikum, zejména z konzolí, kam dosud tato vojenská série nezamířila. Podle úniku je dokonce i teoreticky možné, že Arma Reforger a Arma 4 budou oznámeny v jeden den, což by byla rozhodně pecka. Jak tomu ale skutečně bude, se dozvíme již toto úterý, 17. května v 19:00 na oficiálním účtu na Twitchi.

Arma Reforger se má odehrávat v alternativním roce 1989 během konfliktu mezi americkými a sovětskými silami na fiktivním ostrově Everon v Atlanském oceánu. Titul má kromě PC přijít také na konzole Xbox One / Series X a Playstation 4/5, přičemž na Playstation by Arma Reforger (a Arma 4) měla přijít o něco později. Zároveň má být Arma Reforger placeným produktem, do kterého nejsou plánována žádná budoucí DLC. Ve hře budou k dispozici jen nějaké volitelné základní monetizace, které nepřinesou žádnou výhodu. Tato zpráva tak podtrhuje to, že Reforger bude pouze tzv. přechodným titulem.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn