Arma - náhledový obrázek

Arma Reforger bude možná dalším titulem vojenské série

15. 5. 2022
Zdroj náhledu: Bohemia Interactive

Novým titulem od českého studia Bohemia Interactive, které má ve středu na svém účtu na Twitchi představit budoucnost série Arma, bude údajně Arma Reforger. Alespoň to tvrdí únik, který se v posledních hodinách objevil na internetu. Podle něj se vůbec poprvé dočkáme vydání také na konzolích.

Na internetu se objevil kompletní průvodce, který tvrdí, že další hrou série bude Arma Reforger, která poběží na enginu Enfusion od Bohemia Interactive. Nový díl by měl být zároveň tzv. mostem mezi současnou Armou a budoucím čtvrtým dílem, Arma 4. Arma Reforger by tedy díky tomu měla být zaměřena spíše na nové publikum, zejména z konzolí, kam dosud tato vojenská série nezamířila. Podle úniku je dokonce i teoreticky možné, že Arma Reforger a Arma 4 budou oznámeny v jeden den, což by byla rozhodně pecka. Jak tomu ale skutečně bude, se dozvíme již toto úterý, 17. května v 19:00 na oficiálním účtu na Twitchi.

Arma Reforger se má odehrávat v alternativním roce 1989 během konfliktu mezi americkými a sovětskými silami na fiktivním ostrově Everon v Atlanském oceánu. Titul má kromě PC přijít také na konzole Xbox One / Series X a Playstation 4/5, přičemž na Playstation by Arma Reforger (a Arma 4) měla přijít o něco později. Zároveň má být Arma Reforger placeným produktem, do kterého nejsou plánována žádná budoucí DLC. Ve hře budou k dispozici jen nějaké volitelné základní monetizace, které nepřinesou žádnou výhodu. Tato zpráva tak podtrhuje to, že Reforger bude pouze tzv. přechodným titulem.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.