League of Legends poodhaluje nového šampiona

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Riot Games
Tolik populární i nenáviděná hra League of Legends od svého spuštění v roce 2009 ušla skutečně dlouhou cestu. Původní seznam čtyřiceti šampionů se od té doby rapidně navýšil a nyní si můžete vybírat z více než sto padesáti hratelných postav a jejich speciálních schopností. Od lidských hrdinů, jako je například Ashe, Annie, Jayce, Katarina a další, přes mágy a bojovníky se speciálními schopnostmi, až po monstrózní bestie. Riot rozhodně nehodlá s přidáváním nových šampionů jen tak přestat a rovnou poodhaluje nejnovější přírůstek.

Ve videu můžeme jasně vidět spojení se dvěma šampiony. První video „Message to the Eye of the Void“ ukazuje spojitost s Vel’kozem a „Message to the Prophet of the Void“ zase s Malzaharem. Zřejmě se bude jednat o první přírůstek do temné Void rodiny od doby, kdy tyto řady naposledy rozšířila Kai’Sa v roce 2018. Nová šampionka se nazývá jako „císařovna Prázdnoty“ a fanoušci mají jasno. S velkou pravděpodobností půjde o dříve prozrazenou Bel’veth. Videa v popisu uvádí datum 20. května, což naznačuje oficiální odhalení hrdinky, tak uvidíme…

O Bel’veth zatím víme, že ve své základní podobě by měla mít lidskou hlavu a tělo bestie. Při použití ultimátní schopnosti by na sebe měla vzít brutálnější podobu děsivějšího monstra. League of Legends se rozhodně stále daří si udržet své stálé fanoušky a postupně sbírat nové.

Zdroj: gamerant.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn