Smolder - úvod

League of Legends přidává nové šampiony

6. 1. 2024
Zdroj náhledu: Riot Games

Nová sezona roku 2024 se blíží, a tak nám na nový rok vývojáři z Riot Games opět nadělili plnou nálož informací o budoucím směru a vývoji League of Legends. Mezi nejaktuálnější patří nový šampion, který není lidského původu. Jedná se totiž o draka jménem Smolder. Tedy přesněji se jedná o malého dráčka, který své schopnosti teprve objevuje. Šampion se tak umístí na spodní lajnu v podobě ADC.

Ohlasy fanoušku na sebe dlouho nenechaly čekat a vývojářský tým z League of Legends čelil ostré kritice kvůli vzhledu draka. Podle nich zapadá spíše do stylu Disneyho než do Vyvolávačova žlebu. Video s úvodem draka se tak dočkalo spousty negativní odezvy na adresu jeho vzhledu, kde fanoušci nejvíce kritizují humanoidní obličej, který jako kdyby k drakovi ani nepatřil. Na odpověď jsme nemuseli dlouho čekat a prakticky přes noc bylo na sociální síti X oznámeno, že šampion dostane menší vizuální update obličeje.

Kromě Smoldera se také dočkáme nové staré tváře, na kterou si možná vzpomenete, pokud jste viděli seriál Arcane. Z prostředí Piltoveru se k nám přidá noxijská generálka Ambessa Medarda. O ní toho víme docela dost. Vývojáři prozradili, že se jedná o kombinaci silových schopností a hbitosti, byť se to tak nemusí zdát.

Kromě toho se nových updatů konečně dočká Skarner, a my ho tak uvidíme už tuto sezonu v plné parádě. Skarner se dočkal vizuálního i herního updatu, a kromě toho mu byl také aktualizován lore, který byl do této doby velmi málo podrobný. Také se můžeme těšit na vizuální update Lee Sina, Teema nebo Shyvany, který však dorazí až v příštím roce. Novinek z Riotu nám bylo přineseno opravdu mnoho a množství šampionů v League of Legends se rozrůstá obrovským tempem. Je zde obrovská rozmanitost, a my tak doufáme, že noví hrdinové budou zábavní.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.