Like A Dragon Gaiden – logiášek

Like A Dragon Gaiden zná své datum vydání

9. 6. 2023
Zdroj náhledu: Ryu Ga Gotoku Studio

Like A Dragon Gaiden je novým přírůstkem do série Yakuza, nyní známé jako Like a Dragon. Tento očekávaný spin-off má za úkol vyplnit mezeru mezi hrami Yakuza 6: The Song of Life a Yakuza: Like a Dragon. Přesněji řečeno, bude objasňovat okolnosti, na základě kterých se Kiryu setkal s Ichibanem Kasugou, jakož i následky tohoto setkání.

Nedávno se objevil únik, který obsahoval informace týkající se Kirya, jenž by měl ovládat dva bojové styly, mezi nimiž by se mělo dát přecházet. Prvním by byl klasický styl Yakuzy, který můžete znát z předchozích dílů, a novým stylem se stane postoj Agenta. Ten by se měl zaměřit na absolutní rychlost a přesnost. Při tomto způsobu by se také měla využívat řada high-tech vychytávek, jako jsou elektrifikované vázací dráty, kterými jsou nepřátelé omráčeni a následně posláni do vzduchu. Jak bylo včera odhaleno na Summer Game Festu, tyto úniky se zdají být pravdivé, alespoň co se drátů týče.

V novém gameplay videu, které Ryu Ga Gotoku (vývojáři hry) zveřejnili na Summer Game Festu, můžeme vidět zmíněný drát nebo možná bič. Kiryu ho použil během rvačky, aby svázal a odhodil stranou tři protivníky najednou. Tím to však neskončilo, protože po první rvačce hned následovala další, která se odehrála v jedné z městských uliček, kde Kiryu použil zmíněné lano, aby k sobě přitáhl velký billboard. Podle toho se dá předpokládat, že toto nové udělátko bude sloužit jak k ničení nepřátel, tak k přitahování blízkých objektů.

Ke konci videa jsme pravděpodobně zahlédli hlavního antagonistu příběhu, jak sedí na svém trůnu v neonovém městě. Pokud patříte mezi fanoušky, kteří se nemohou dočkat nového dobrodružství, mám pro vás dobrou zprávu. Kromě traileru bylo odhaleno i datum vydání, jehož termín je plánován na 9. listopadu na PC (Steam) a PlayStation 4/5.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.