Lies of P – jdu si pro tebe

Lies of P vyjde v září, ale už nyní si můžete vyzkoušet demo

9. 6. 2023
Zdroj náhledu: NEOWIZ

Včerejší Summer Game Fest odstartoval pořádnou náloží novinek ze světa videoher. Jednou z nich bylo odhalení data vydání očekávaného akčního RPG s Pinocchiem v hlavní roli. Lies of P měl původně vyjít už v srpnu, ale nakonec se z neznámých důvodů krapítek opozdí. Titul vyjde 19. září 2023 na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a Xbox One. Fanoušky však potěšila zpráva na konci traileru, že je k dispozici hratelná demoverze, a to rovnou na všech platformách. Pokud se vám nechce čekat do září nebo si nejste jisti, zda je Lies of P vhodná hra právě pro vás, můžete si vyzkoušet první dvě kapitoly. Příležitost k prozkoumání města Krat inspirovaného slavnou evropskou érou Belle Époque se vám jen tak nenaskytne. Navíc budete mít možnost vyzkoušet soubojový systém včetně střetů s robotickými nepřáteli i bossem.

Lies of P si můžete předobjednat v digitální i fyzické Deluxe Edition a získat bonusy v podobě několika kosmetických doplňků a třídenní předběžný přístup. Titul si tak zahrajete už 16. září. Fyzická edice bude dodávána ve speciálním boxu společně s 92stránkovým artbookem v pevné vazbě, digitálním soundtrackem a steelbookem.

Lies of P se inspiruje příběhem o Pinocchiovi a díly FromSoftware. Svou atmosférou však spíše připomíná Bloodborne než Dark Souls. Loutkový mechanoid Pinocchio si bude muset probít cestu skrze robotické nepřátele různých tvarů i velikostí, aby našel záhadnou osobu jménem Geppetto. Vše se však bude odvíjet od toho, jak moc budete lhát a jaké volby učiníte.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.