Little Orpheus – medúzy

Little Orpheus se brzy vypraví do středu Země

18. 8. 2022
Zdroj náhledu: The Chinese Room

Sovětský kosmonaut Ivan Ivanovich se měl vypravit do středu Země už začátkem března tohoto roku, ale i přestože hra byla plně hotová a připravena k vydání, vývojáři i vydavatel se rozhodli ji odložit. Důvod byl prostý. Vzhledem k tehdejší eskalující situaci na Ukrajině a národnosti hlavní postavy byl titul odsunut na neurčito bez jakýchkoliv dalších informací… třebaže Little Orpheus vypráví fiktivní příběh. Vývojáři si však uvědomili, že některá témata a obsah hry mohl být pro hráče v této nelehké době znepokojující.

To je již minulostí. Little Orpheus se totiž dočkal nového data vydání. Na PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch a PC hra dorazí 13. září 2022. Tato informace byla světu oznámena skrze nový trailer. Ivan se vypraví do vyhaslé sopky a narazí na tajemný svět skrývající se ve středu Země. Číhat na něj bude hromada nejrůznějších problémů a překážek, ale také krás přírody s pozůstatky pradávné civilizace. Svižná plošinovka s logickými úlohami tak vyzkouší vaši bystrou mysl i logické uvažování při zběsilém úprku před naštvaným T-Rexem a dalšími nástrahami.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.