Technicity náhled

V nadcházející hře Technicity si vybudujete vlastní město

17. 8. 2022
Zdroj náhledu: Osaris Games

Nadcházející titul nejspíše bude to zlaté ořechové pro hráče s velikou fantazií a kreativitou. Ve hře Technicity od vývojářského studia Osaris Games si totiž budete moci vybudovat celé město jen dle vašich představ. Od naprostých základů se tak dopracujete k obřímu velkoměstu třeba i s několika mrakodrapy. Design budov a stejně tak nábytku bude jen a pouze na vás. Výběr již předpřipravených itemů a stavebních bloků bude veliký, nicméně i vy sami si můžete navrhnout design nových stavebních bloků či různého nábytku a doplňků. Tahle hra doopravdy nezná žádné meze kreativity.

Jako bonus k tomu všemu bude Technicity obsahovat kooperativní mód. Je tedy možné na svých městech spolupracovat se svými přáteli či po vytvoření města na svůj server přítele pozvat, aby mohl obdivovat vaše dílo.

Pokud vás nadcházející počin Technicity zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu, případně si zde také můžete zadarmo zahrát Prologue.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.