Resident Evil se může pyšnit další limitovanou figurkou

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Resident Evil je celosvětově populární série s několika ikonickými postavami, včetně Nemesise. Společnost Numskull odhalila, že nadcházející limitovaná edice figurek z této série bude nápadnou replikou Nemesise ze třetího dílu Resident Evil.
Figurka je popisována jako vysoce detailní, má ručně malované prvky a byla plně autorizována samotnou společností Capcom.
„Nemesis, jehož inteligence, síla a regenerační schopnosti jsou mnohem vyšší než u jeho menších kolegů, je skutečně děsivým stvořením. Jejím jediným cílem je lovit a likvidovat členy S.T.A.R.S. Není divu, že se toto mocné monstrum jmenuje Pursuer, protože je to naprosto neúprosný lovec,“ láká popis produktu.
„Tato pozoruhodná, vysoce kvalitní socha měří 27,7 cm a zobrazuje Nemesise na popraskaném asfaltovém podkladu, jak drží slavný raketomet a na zemi má výstražnou pásku. Projevte svou lásku značce Resident Evil s hrdostí a doplňte svou sbírku o tento úžasný doplněk!“

Nemesis vyjde až v listopadu, ale už nyní si ho můžete předobjednat za 110 eur (necelých 2 700 CZK), přičemž ceny a dostupnost se budou lišit podle toho, u kterého prodejce a kde se nacházíte.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn