Resident Evil – Nemesis

Resident Evil se může pyšnit další limitovanou figurkou

18. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Resident Evil je celosvětově populární série s několika ikonickými postavami, včetně Nemesise. Společnost Numskull odhalila, že nadcházející limitovaná edice figurek z této série bude nápadnou replikou Nemesise ze třetího dílu Resident Evil. Figurka je popisována jako vysoce detailní, má ručně malované prvky a byla plně autorizována samotnou společností Capcom. „Nemesis, jehož inteligence, síla a regenerační schopnosti jsou mnohem vyšší než u jeho menších kolegů, je skutečně děsivým stvořením.

Jejím jediným cílem je lovit a likvidovat členy S.T.A.R.S. Není divu, že se toto mocné monstrum jmenuje Pursuer, protože je to naprosto neúprosný lovec,“ láká popis produktu. „Tato pozoruhodná, vysoce kvalitní socha měří 27,7 cm a zobrazuje Nemesise na popraskaném asfaltovém podkladu, jak drží slavný raketomet a na zemi má výstražnou pásku. Projevte svou lásku značce Resident Evil s hrdostí a doplňte svou sbírku o tento úžasný doplněk!“

Nemesis vyjde až v listopadu, ale už nyní si ho můžete předobjednat za 110 eur (necelých 2 700 CZK), přičemž ceny a dostupnost se budou lišit podle toho, u kterého prodejce a kde se nacházíte.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.