Lost Ark: nová upoutávka

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: vg247.com
Další MMO Amazonu po New World je Lost Ark a vyjde již příští měsíc. Nyní je tu nová upoutávka na úvod do hry, která rychle ukazuje, jak se nejnovější MMO pro PC liší od ostatních. Zároveň ukazuje novým hráčům, jak přesně bude hra Lost Ark vypadat.

Zatímco Lost Ark přišla do oblastí, jako je Korea, už před lety, Amazon ji pro vydání v USA a Evropě koupil teprve minulý rok. Pravděpodobně v důsledku pozitivních raných reakcí na hru New World. Nemusí to však být to, co většina fanoušků MMO očekává, protože se hra více opírá o akci podobnou Diablu.

I když koncem minulého roku vyšla uzavřená hratelná beta verze, nepochybně stále existuje mnoho lidí, kteří nevědí, o čem Lost Ark je. Naštěstí byl vydán nový trailer k „hernímu úvodu“, který zatím poskytuje nejvýstižnější pohled na to, jak se Lost Ark bude ve skutečnosti hrát.
Video je k vidění níže. Trvá jen pět minut, ale předvede všechny různé třídy postav a jejich schopnosti, izometrickou hratelnost podobnou Diablu, jedinečný systém dovedností a další. Nechybí ani úvod do světa Arkesie a obecného vyprávění Lost Ark.
Upoutávka tak nováčkům umožní seznámit se s hrou ještě před vydáním, které je naplánované na 11. února.
Zdroj: pcgamesn.com
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn