Lost Ark

Lost Ark: nová upoutávka

10. 1. 2022
 

Další MMO Amazonu po New World je Lost Ark a vyjde již příští měsíc. Nyní je tu nová upoutávka na úvod do hry, která rychle ukazuje, jak se nejnovější MMO pro PC liší od ostatních. Zároveň ukazuje novým hráčům, jak přesně bude hra Lost Ark vypadat.

Zatímco Lost Ark přišla do oblastí, jako je Korea, už před lety, Amazon ji pro vydání v USA a Evropě koupil teprve minulý rok. Pravděpodobně v důsledku pozitivních raných reakcí na hru New World. Nemusí to však být to, co většina fanoušků MMO očekává, protože se hra více opírá o akci podobnou Diablu.

I když koncem minulého roku vyšla uzavřená hratelná beta verze, nepochybně stále existuje mnoho lidí, kteří nevědí, o čem Lost Ark je. Naštěstí byl vydán nový trailer k „hernímu úvodu“, který zatím poskytuje nejvýstižnější pohled na to, jak se Lost Ark bude ve skutečnosti hrát. Video je k vidění níže. Trvá jen pět minut, ale předvede všechny různé třídy postav a jejich schopnosti, izometrickou hratelnost podobnou Diablu, jedinečný systém dovedností a další. Nechybí ani úvod do světa Arkesie a obecného vyprávění Lost Ark. https://www.youtube.com/watch?v=epjWBI4MxjkUpoutávka tak nováčkům umožní seznámit se s hrou ještě před vydáním, které je naplánované na 11. února. Zdroj: pcgamesn.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.