Marvel Snap představuje Savage Land

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @MARVELSNAP

Marvel Snap je velmi populární mobilní hra, ve které skládáte balíčky svých oblíbených hrdinů nebo padouchů. Jedná se o svižný a dynamický karetní titul, jejž bych se nebál přirovnat k Hearthstone, až na to, že tento projekt se zaměřuje především na postavy z marvelovského univerza. Vzhledem k poměrně velkému úspěchu není divu, že fanoušci čekají na nové události, jejichž výsledkem budou další předměty v podobě karet nebo režimů.

Poslední akce byla HAPPY WINTERVERSE! Během ní bylo možné získat kartu Nicka Furyho podepsanou samotným Samuelem L. Jacksonem. Zároveň probíhala dvoutýdenní bonusová akce, v níž jste mohli kromě jiného získat dvě stě zlatých, výše zmíněnou kartu s Furym a boostery. Tato akce však končí dnes, tj. 3. ledna 2023, a hráči se již nyní zajímají o to, jaké nové bonusy mohou očekávat.

Zdroj: Second Dinner

Společnost Second Dinner, která stojí za mobilní akcí Marvel Snap, zveřejnila video představující zcela novou událost Savage Land. Mezi kartami, jež ve hře debutují, jsou Sauron, Devil Shanna, Death Cat Zabu a Shadow King, stejně jako speciální varianty dalších existujících postav, vytvořené Alexem Horleym. Přibyly také nové lokace, například Roaring Earth, Altar of Death, Wall of Eternity, Plundering Castle a Sunken Mine. Očekávat můžete i dva balíčky, z nichž jeden obsahuje prehistorické prvky a nabízí tři karty, zatímco druhý, Primal Masterpiece, nabízí ďábelského dinosaura.

Zdroj: Second Dinner

Ve výše uvedeném videu se zaměřují také na nové herní režimy. Probírají podrobnosti o dříve oznámeném bojovém režimu pro Marvel Snap, jehož mechaniku vysvětluje Kent-Erik Hagman ze Second Dinner. Zápasy v bojovém režimu nebudou hodnoceny a hráči budou muset v souboji připravit soupeře o deset životů. Poškození zdraví se pak odečítá od počtu kostek v každém zápase.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn