Vývojáři Escape from Tarkov dostali ban

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Escape from Tarkov se od svého vydání v roce 2017 stal velmi oblíbenou akční hrou o přežití. Jestli jste se s tímto titulem ještě nesetkali, jedná se o hybrida z pohledu první osoby, kombinující prvky battle royale her s komplexností survival prvků. Escape from Tarkov zároveň nabízí detailnější zpracování zbraní, jejichž podobu lze libovolně přizpůsobovat, od pažeb až po mířidla. Projekt si získal velkou přízeň i díky své náročnosti. Vaším úkolem je nejen zabít soupeře, ale také získat lepší vybavení, které si odnesete na svou základnu a pomocí něhož odehrajete další kolo. Pokud ovšem zemřete, ztratíte veškerý svůj majetek, včetně postavy.

Dalším důvodem, proč si hráčská komunita hru oblíbila, je to, že vývojáři z Battlestate Games pravidelně pořádají živé přenosy na Twitchi, aby fanoušky informovali o nejnovějších aktualizacích. Během živého přenosu bylo rovněž možné získat některé předměty. Pokud se nyní chcete dostat na oficiální účet studia, zobrazí se smutná zpráva, že kanál je dočasně nedostupný, poněvadž porušuje podmínky služby. Důvody zákazu jsou v tuto chvíli nejasné, protože Twitch nikdy nezveřejňuje příčiny odstranění kanálu a tým Battlestate se k této záležitosti také dosud nevyjádřil.

Navzdory zákazu to však nezabrání vývojářům pokračovat v novoroční akci Drops s populárními streamery. Tyto dropy souvisí s nedávno vydaným patchem 0.13 pro Escape from Tarkov a jejich cílem je odměnit hráče exkluzivním in-game vybavením, pokud propojí své účty a sledují jeden z propagovaných streamů.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn