The Callisto Protocol se představuje v novém videu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Striking Distance Studios

The Callisto Protocol je survival horor, jenž vypadá fantasticky. Na hře pracuje společnost Striking Distance Studios, založená Glenem Schofieldem, který se předtím podílel na sérii Dead Space. Glen Schofield ve čtvrtek během živého vysílání na Summer Game Festu představil přibližně dvouminutové záběry z očekávané hororové akce. Vydání titulu The Callisto Protocol na konzole a PC bylo nedávno potvrzeno na 2. prosince 2022.

Děj The Callisto Protocol se odehrává na mrtvém měsíci jménem Jupiter Callisto v roce 2320 a je příběhem Jacoba Leeho, vězně ve věznici Black Iron, který musí bojovat o život, jakmile záhadná epidemie uvrhne měsíc do chaosu. Vězeňští dozorci a vězni mutují v monstrózní stvoření zvaná biofágy a Jacob musí bojovat, aby přežil hrůzy věznice Black Iron a odhalil temná tajemství Sjednocené jupiterské společnosti.

The Calisto Protocol – fujky

Zdroj: Striking Distance Studios

Společnost Striking Distance v únoru 2021 informovala, že navázala spolupráci se společností Skybound Entertainment, jež stojí za sérií The Walking Dead, aby z titulu vytvořila multimediální sérii.

The Calisto Protocol je nyní k dispozici k předobjednání ve službě Steam v běžné edici za 59,99 € a v digitální Deluxe edici za 79,99 €.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn