Layers of Fears – obraz

Layers of Fears se velkolepě představuje

10. 6. 2022
Zdroj náhledu: Bloober Team

Včera odstartoval Summer Game Fest, kde se kromě hromady novinek ukázal také první trailer nové hry od polského studia Bloober Team. Vývojáři využili této příležitosti k odhalení Layers of Fears, jenž má vyjít někdy během příštího roku pro PC, PS5 a Xbox Series X/S. Hra poběží na Unreal Engine 5 a už v ukázkách je jasně vidět, že půjde o dosud nejambicióznější hororovou hru studia.

Po vzoru Layers of Fear bude i Layers of Fears hororový titul z pohledu první osoby v psychedelickém prostředí, kde se prolíná skutečný i neskutečný svět. Trailerem Bloober Team jasně ukazuje, že si inspiraci bere z dřívějších děl, ale v tomto projektu posouvá hranice na úplně jinou úroveň a je úžasné sledovat, kam až se studio v průběhu let dokázalo vypracovat. Vypravte se v příběhu, o němž sice nevíme mnoho, do zákoutí vašich nejtemnějších nočních můr, děsů a nehezkých vzpomínek, abyste čelili strachu. Tentokrát se v ukázce objevují hlasy muže a ženy, což naznačuje dvojí dějovou linii dvou umělců zotročených svými obsesemi. Chybět nemohou ani nekonečně dlouhé temné chodby, obrazy, hrozivé přízraky, a dokonce i spalující plameny. Zatím nám nebylo odhaleno mnoho, ale už nyní napjatě očekáváme další novinky.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.