Marvel's Midnight Suns – postavičky

Marvel's Midnight Suns byl odložen

4. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Nová hra s názvem Marvel's Midnight Suns nevyvolala při svém zářijovém představení příliš pozitivní reakce. Vývojářské studio Firaxis již dříve uvedlo, že tahové souboje budou zcela odlišné od XCOMu, což, jak se nakonec ukázalo, znamená, že se jedná částečně o karetní hru. Trailer, který nás seznámil s herními mechanismy, získal na YouTube 2 000 disliků a 11 000 lajků, což není úplná katastrofa, ale zdaleka to neznamená ohromující nadšení.

Ačkoli se osobně na Midnight Suns těším, nepřekvapuje mě, že se Firaxis rozhodl, že potřebuje více času. Vydání Midnight Suns bylo původně naplánováno na březen 2022, ale studio včera oznámilo, že se rozhodlo hru odložit na druhou polovinu příštího roku.

„Víme, že se mnoho fanoušků těšilo, že si hru zahrají na jaře příštího roku, proto nebylo snadné učinit toto rozhodnutí,“ uvedli kreativní ředitel Jake Solomon a hlavní producent série Garth DeAngelis. „Rozhodli jsme se odložit uvedení hry na trh, protože potřebujeme více času, abychom ji udělali co nejlepší.“„Věříme ve svou kreativní vizi pro Marvel's Midnight Suns a chceme ji uskutečnit a poskytnout nezapomenutelné dobrodružství zasazené do nadpřirozeného světa Marvelu. Měsíce navíc využijeme ke zdokonalení příběhu, záběrů a celkového vyladění, které nám pomohou uvést naši vizi ve skutečnost.“

Může to být také taktický tah, protože první tři měsíce příštího roku budou opravdu náročné a naše peněženky nás budou nenávidět. Vždyť se chystají velké tituly jako God of War, Rainbow Six Extraction, Dying Light 2, Destiny 2: the Witch Queen, Elden Ring, Saints Row a Tiny Tina's Wonderlands a mnoho dalších skvělých titulů.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.