Hundred Acre Wood - úvod

Medvídek Pú bude mít hororovou hru 

13. 5. 2023
Zdroj náhledu: thedisinsider.com

Po letošním hororovém snímku Medvídek Pú: Krev a med se i hráči počítačových her mohou těšit. Objeví se nezávislá hororová hra s milovanou dětskou postavou Medvídka Pú s názvem Hundred Acre Wood. Tato hra by měla proměnit naši známou knižní postavu v monstrum z nejhorších nočních můr. Hráči budou mít za úkol utéct skrze ikonický les. Nový trailer ke hře na Steamu nám slibuje zcela unikátní pojetí tohoto známého dětského příběhu. 

Mnozí znají Medvídka Pú jako nevinnou dětskou knižní postavu, která vede jednoduchý život. Miluje med a tráví čas se svými nejlepšími přáteli Prasátkem, Králíkem, Tygrem, Ijáčkem a lidským společníkem Kryštůfkem Robinem. Těmi, kteří s příběhem vyrostli, je Medvídek Pú vnímán čistě jako pozitivní a šťastná postava. Nedávné adaptace Medvídka Pú převrátily příběh na hlavu. Experimentovaly totiž s myšlenkou, co se mohlo stát, kdyby postava medvídka byla ve skutečnosti hrozivější než verze, kterou mnozí znají a milují. 

Ve hře Hundred Acre Wood mají hráči za úkol přežít při hledání Kryštůfka Robina v kdysi poklidných lesích, které nyní zkazila tajemná síla z jiného světa. Mělo by se jednat o akční adventuru z pohledu první osoby. 

https://www.youtube.com/watch?v=ATa94RMoGjs

Podle upoutávky na Steamu bude hra plná různých scénářů přežití a také záhad, které je třeba odhalit, abyste zjistili, proč se Hundred Acre Wood stalo tak temným místem. Hra nám slibuje výskyt známých postav z franšízy Medvídka Pú, jako je Prasátko, Slonisko a Ijáček. Hundred Acre Wood ještě neoznámilo datum vydání, ale oficiální stránka Steamu uvádí, že to bude brzy. 

Existuje mnoho skvělých a jedinečných her, které přicházejí na Steam, a Hundred Acre Wood může být jedním z titulů, který si fanoušci hororů a indie budou chtít zařadit na svůj seznam přání. Ačkoli se premisa zdá trochu bizarní, mohlo by z Hundred Acre Wood být jedno z největších nadcházejících hororových překvapení. 

Zdroj: steam.com

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.