Mezi námi děvčaty – karetní hra

Mezi námi děvčaty bude párty hra s výzvami pro holky

14. 3. 2024
Zdroj náhledu: Blackfire

Určitě jste někdy v mládí hráli Vadí, nevadí – zábavu na večer, kdy máte trochu popito a můžete pořádně potrápit své přátele. V rámci hry vám totiž sice s uzarděním, avšak ochotně přiznají i velice osobní věci. Pokud máte hru vadí-nevadí rádi, ale chtěli byste jí dát nějaká pravidla (a hlavně nemuset vymýšlet otázky), je pro vás jako dělaná nová karetní párty hra Mezi námi děvčaty, které se česky dočkáme díky vydavatelství Blackfire.

Hru Mezi námi děvčaty v původní verzi vydalo nizozemské studio Goliath Games. To se soustředí především na párty hry, přičemž jejich nejúspěšnější je jednoznačně série Shit Happens. Ačkoliv se mi nepodařilo dohledat jména autorek, hru údajně vytvořily ženy. Sólo si ji sice moc neužijete, dá se však hrát v libovolném počtu účastnic párty. A zabrat by měla jen 20 minut. 

V krabici najdete hned 390 karet s úkoly, otázkami a výzvami. Do některých se bude muset zapojit celá skupina, jiné jsou tak říkajíc „na tělo“ jedné z nich. Pravidla jsou opravdu jednoduchá a vlastně je již každý zná. Díky tomu se u hry zvládnou pobavit také dívky, které by s křikem utekly i od partie Safari Baru. Otázky a úkoly v Mezi námi děvčaty se často týkají dospělých, až erotických témat. Titul tak není určen pro osoby mladší 18 let. Na rozlučku se svobodou však bude ideální.

Simona Rex

Mládí propařila ve společnosti her Diablo, Fallout a MMORPG Ragnarok Online. Na vysoké se prohloubila její láska k deskovkám. Přes fázi hraní pouze párty her a fillerů se dostala k hrám atmosférickým a odmítání čehokoliv, co jen vzdáleně připomínalo euro hru. Nakonec vzala na milost i ty a dnes je deskoherní „omnigamer“. Mezi její největší lásky patří Glorantha: The Gods War, Mars: Teraformace, série Evolution, 51st State, Studená válka a Milostný dopis.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.