microsoft flight simulator - náhledovka

Microsoft Flight Simulator obdrží kompetitivní multiplayer

25. 8. 2021
Zdroj náhledu: Microsoft

Na konferenci Xbox Gamescom Showcase oznámilo vývojářské studio Asobo hned několik vylepšení a novinek, včetně kompetitivního multiplayeru.

Microsoft Flight Simulator uzavřel partnerství s asociací Reno Air Racing, díky níž zamíří do hry oficiální šampionát STIHL National Air Races, kterému se rovněž přezdívá „nejrychlejší motoristický sport na světě“. Nejrychlejší letadla zde dosahují rychlosti až 500 mph, tedy přibližně 800 km/h. Reno Air Racing zavítá do hry letos na podzim

Kromě kompetitivního multiplayeru obdrží Microsoft Flight Simulator i dlouho očekávanou aktualizaci World Update 6, která nakonec vyjde s malým zpožděním, a to konkrétně 7. září. Tento update přinese značné vylepšení Německa, Rakouska a Švýcarska o nové snímky a lepší výškový pohled s vyšším rozlišením. Nový grafický kabátek pak získají města Frankfurt a Wuppertal v Německu, Basilej ve Švýcarsku a Graz a Vídeň v Rakousku.

K dispozici budou rovněž i nová letiště v Lübecku, Stuttgartu, Klagenfurtu a St. Gallenu a přes sto slavných lokací včetně několika hradů.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.