Microsoft Flight Simulator obdrží kompetitivní multiplayer

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Microsoft

Na konferenci Xbox Gamescom Showcase oznámilo vývojářské studio Asobo hned několik vylepšení a novinek, včetně kompetitivního multiplayeru.

Microsoft Flight Simulator uzavřel partnerství s asociací Reno Air Racing, díky níž zamíří do hry oficiální šampionát STIHL National Air Races, kterému se rovněž přezdívá „nejrychlejší motoristický sport na světě“. Nejrychlejší letadla zde dosahují rychlosti až 500 mph, tedy přibližně 800 km/h. Reno Air Racing zavítá do hry letos na podzim
Kromě kompetitivního multiplayeru obdrží Microsoft Flight Simulator i dlouho očekávanou aktualizaci World Update 6, která nakonec vyjde s malým zpožděním, a to konkrétně 7. září. Tento update přinese značné vylepšení Německa, Rakouska a Švýcarska o nové snímky a lepší výškový pohled s vyšším rozlišením. Nový grafický kabátek pak získají města Frankfurt a Wuppertal v Německu, Basilej ve Švýcarsku a Graz a Vídeň v Rakousku.
K dispozici budou rovněž i nová letiště v Lübecku, Stuttgartu, Klagenfurtu a St. Gallenu a přes sto slavných lokací včetně několika hradů. .
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn