Xbox Series S Carbon Black - náhled

Microsoft začal nabízet konzoli Xbox Series S v černé barvě a s 1 TB úložiště

6. 9. 2023
Zdroj náhledu: Microsoft

Microsoft začal od 1. září nabízet novou verzi konzole Xbox Series S Carbon Black v tmavě černé barvě, jež navíc nabízí 1 TB úložiště. U nás se tato verze prodává za cenu 8500 Kč.

Nová konzole Xbox Series S Carbon Black disponuje stejným výkonem jako její předchůdkyně s 512 GB uložiště. Nabízí však dvojnásobně větší místo na disku pro ještě více vašich oblíbených her. Zároveň tato verze využívá plně recyklovaných plastů. Co se týče vzhledu, nový Series S sází na matný povrch jako jeho výkonnější kolega Xbox Series X a rovněž na bezdrátový ovladač Xbox. To vše je zabaleno v nekompromisním uhlově černém provedení. V oblasti hlavní funkcí pak nechybí například blesková doba načítání a podpora hraní až ve 120 fps.

Původní verze měla jen poloviční úložiště, což mohlo v mnoha ohledech představovat problém. Například nynější Starfield dokáže zabrat přibližně kolem 130 GB, což při instalaci vícero her může představovat problém. Microsoft má nicméně novinek více, kromě nové verze konzole Xbox Series S spustí 14. září i zcela nové předplatné Xbox Game Pass Core.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.