League of Legends – Ezreal

Mid-Season Invitational 2022 – vítězem je opět Čína

30. 5. 2022
 

Čína opět ukázala svou dominanci na světovém turnaji Mid-Season Invitational 2022 a dokázala se zhostit druhého nejprestižnějšího titulu v oblasti League of Legends Esports. V loňském roce na obou mistrovstvích světa dominoval právě tento region. Letos tomu nebylo jinak. Pohár opět pozvedli hráči Royal Never Give Up, stejně jako minulý rok. Tímto si tým získal prvenství v oblasti tří vyhraných MSI turnajů. No a my se můžeme těšit na podzim, kdy uvidíme, zda tento východní region dokáže někdo porazit, ten totiž dominuje už dva roky v kuse.

https://www.youtube.com/watch?v=nKvApRvTImU

Strhující finální BO5 série přinesla i hořké zklamání pro korejský tým T1, jehož nejúspěšnějším a nejznámějším hráčem je stále Faker. Pro mnoho fanoušků na domácí půdě, kde byl zápas odehrán, tak byl výsledek zápasu zklamáním. O to více ještě bylo smutné sledovat předávání poháru, které v podstatě neproběhlo. Jak už jsme psali v minulém článku, čínský tým se nemohl kvůli covidovým restrikcím dostavit osobně, a proto hrál online. Hráči tak pozvedli trofej z loňského roku a na stagi se vůbec neobjevili. Fanouškům ostatních regionů tak nezbývá nic jiného než doufat, že některý tým ukončí nadvládu čínského regionu.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.