Nezávislá hra Mineko’s Night Market vyjde již letos

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Barevně pestrá sociální simulace Mineko’s Night Market má konečně své datum vydání. Na Switch a PC míří 26. září tohoto roku. Vydavatel Humble Games to oznámil během dnešního Nintendo Indie World Showcase spolu s novým trailerem, v němž je nám představeno více ze samotného nočního trhu.

Starou Japonskem inspirovanou vesnici v centru hory Fugu kdysi dávno navštívil Miko, bůh podobný kočce. Miko každoročně navštěvoval zdejší farmy, aby zemědělcům poskytl štěstí a prosperitu. Někteří jedinci však byli v tomto ohledu skeptičtí a Mika vyhnali. S ubývajícím časem tak vesnice začala vkládat důvěru do svého vlastního úsilí a mýtus o Mikovi upadal v zapomnění. Přesto v některých duších víra přetrvává, podrobnosti je však potřeba rozvést formou dialogů.

Náplní hry proto bude přednostně komunikace s lidmi. Těšit se však můžete i na výrobu předmětů a komplexní přípravu na týdenní noční trh. Je až překvapivé, jak se z klidné vesnice může v noci stát tak bouřlivé místo. Nebudou chybět ani průvody, kočičí závody a různá představení. Připomínám, že bude všechno v takto sympatickém, pohádkově laděném výtvarném zpracování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn