The Day Before se nejdříve hráčům představí v betě

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: FNTASTIC
O The Day Before jsme vás již několikrát informovali. Jedná se o titul, který je doprovázen mírnou kontroverzí. Hra byla již několikrát odložena nebo se například vedl spor o ochrannou známku na její název. Třešničkou na dortu bylo stažení titulu ze Steamu, díky čemuž hráči začali spekulovat o reálnosti této hry – k tomu se nakonec i samotné vývojářské studio Fntastic muselo vyjádřit a uklidit herní komunitu, že titul je doopravdy ve vývoji.
Poslední odložení hry The Day Before přišlo v lednu tohoto roku a datum vydání bylo stanoveno na 10. listopadu 2023. Nyní studio oznámilo na svém Discordu, že se hráči ještě před samotným vydáním dočkají i bety a očekáváná zombie survivalovka by se také měla co nejdříve vrátit na Steam.
„Jakmile se přiblížíme k datu vydání, budeme provádět beta testování hry. Hráči tak budou mít možnost vyzkoušet si hru ještě před jejím oficiálním vydáním a poskytnou nám cennou zpětnou vazbu, kterou můžeme použít ke zlepšení konečného produktu.“ Takhle zní slova admina oficiálního Discordu The Day Before. Dále pokračoval: „Další detaily o beta testu vám poskytneme, jakmile se budeme více blížit k datumu vydání.“ Samozřejmě také poděkoval hráčům za jejich trpělivost a dlouhotrvající podporu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn