Unrecord náhled

Unrecord bude snad nejrealističtější střílečkou této doby

21. 4. 2023
Zdroj náhledu: DRAMA

O titulu Unrecord toho zatím mnoho nevíme, jisté je ale jedno, jedná se snad o nejvíce realistickou střílečku, kterou jsem kdy v životě viděla. Nemohu snad ani slovy popsat, jak mě trailer a celkový titul zaujal a neskutečně překvapil.

Unrecord je nadcházejícím počinem malého nezávislého francouzského studia DRAMA, které se skládá pouze ze tří členů. Z traileru je jasně vidět, že se jedná o fotorealistickou grafiku, která herní komunitě doslova vyrazila dech. Ocitnete se zde v roli policejního důstojníka, který na svém těle má umístěnou kameru neboli bodycam. Z tohoto pohledu se také celý titul bude odehrávat, což opět musím podotknout, že dodává hře na reálnosti a samozřejmě i originalitě.

Zdroj: DRAMA

Dále je nutné zmínit, že titul také bude obsahovat příběhovou linií, takže naštěstí nebudete ve hře jen bezmyšlenkovitě chodit a střílet po všem, co se pohne. Jakožto policejní důstojník budete hledat stopy a vyšetřovat zajímavé kriminální případy. Co možná některé hráče nepotěší, je fakt, že vývojáři se nechystají do hry přidat žádný multiplayer či kooperaci.

Pokud vás titul Unrecord zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Datum vydání titulu zatím není známo.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.