Pokemon

Misty a Brock se ještě vrátí, než se s námi Ash rozloučí

11. 1. 2023
 

Není to ani tak dávno, kdy jsme vás informovali, že legendární trenér pokémonů a věčně jedenáctiletý Ash Ketchum skončí svou cestu poté, co se stal celosvětovým šampiónem. Nahradí jej dvě nové postavy. Čeká nás ale stále ještě rozloučení a během těch pár zbývajících epizod bychom měli vidět také známé tváře ještě z prvních sérií, tedy Misty a Brocka.

Návrat by měl být i velmi dobře kořeněný. Podle zprávy Famitsu by měla předposlední epizoda, která bude vysílána 20. února, ukázat soutěž mezi Ashem a Misty, kteří se utkají o to, kdo chytne dříve divokého Claunchera. Poslední epizoda, jež bude vysílána 27. února, zase ukáže příběh, v němž Ash bude zachraňovat Brocka, jehož unesl divoký Hatterene. Připravte kapesníky, protože po více než 1300 epizodách Pokémonů se rozloučíme s Ashem a hlavně uvidíme ještě původní trio. Přiznejme si, během toho nemůže jediné oko zůstat suché.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.