Sony - Cover

Sony si nechalo patentovat oblečení

7. 1. 2023
 

Fanoušci her pro PlayStation mohou brzy projevit svou lásku k oblíbeným titulům díky chytrému oblečení, které si nyní nechalo patentovat Sony. Tento druh futuristického oblečení bude doplněn o flexibilní displeje, na nichž budete moci aktualizovat svůj design, kdykoliv se vám zachce, ačkoliv samozřejmě ne všechny druhy budou zadarmo. Tím přichází oblíbené mikrotransakce, které tak budou určitě součástí.

Podle patentu bude nová řada oděvů obsahovat odnímatelné součásti jako límce, manžety nebo kapuce. Největší předností by ale měl být onen displej, který by měl nositelům poskytnout okamžité přizpůsobení. Uživatelé budou moci odemknout nové designy i hraním her. Oblečení by se mělo měnit jednoduše pomocí stisknutí tlačítka nebo přejetím prstu. Doslova tu tak máme další věc budoucnosti, která bůh ví, jestli jednou skutečně vznikne – ostatně oděvní průmysl by z toho určitě neměl radost.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.