Cyberpunk 2077 intro

Mód Cyberpunk 2077 přidá androidy jako společníky

8. 7. 2022
Zdroj náhledu: CD PROJEKT RED

Pokud zapomeneme na počáteční nedostatky při vydání Cyberpunk 2077 a některé více či méně úsměvné bugy, jedná se stále o fantasticky realizovaný svět cyberpunkového prostředí, který skvěle kombinuje světy Deus Ex, Blade Runnera a dalších velkých cyberpunkových titulů.

VV otevřeném světě s poutavým příběhem a nádherným prostředím, které působí jako živé, se snad ani nejde nudit nicneděláním. Vzhledem k jeho rozsáhlosti a skutečnosti, že v něm hraje Keanu Reeves, není divu, že jde o jednu z nejdražších videoher, které kdy byly vytvořeny. I se všemi NPC se sice jedná o osamělé hraní, ale nyní byl vydán nový mod, díky kterému by se hráč mohl cítit méně sám.

Cyberpunk 2077 fellas

Ačkoli se zatím jedná výhradně o hru pro jednoho hráče, díky tomuto modu mohou mít hráči Cyberpunku 2077 společníka

„Drone Companions“, který vytvořil a nahrál uživatel jménem Scissors, je fanouškovský doplněk pro Cyberpunk 2077, který, jak název napovídá, umožňuje hráčům mít za společnost nelidského parťáka.

Funguje tak, že implementuje nový operační systém zvaný TechDeck – ten pak umožňuje vyrobit řadu dronů, kteří budou hráče následovat, a dokonce za něj i bojovat. Video ukazuje, jak uživatel vytvoří několik androidů, kteří pak začnou útočit, jakmile dojde k boji. Společníci mohou také nastupovat do vozidel a vystupovat z nich a zapojovat se do přestřelek během jízdy.

Vzhledem k tomu, že Cyberpunk 2077 nemá režim pro více hráčů, alespoň zatím ne, jedná se pravděpodobně o nejbližší věc, kterou mohou fanoušci získat při hraní s ostatními v Nočním městě. O tom, že CD Projekt Red do hry přidá multiplayer, se sice mluvilo a ve skutečnosti měl být součástí prvního uvedení na trh, ale od té doby po něm není ani stopy. Nikdo vlastně neví, kdy bude funkce přidána, ale doufejme, že multiplayer je něco, co je plánováno pro brzké uvedení na trh. Prozatím jsou mechaničtí parťáci šikovnou alternativou.

Hra tohoto kalibru je už tak dost rozsáhlá, ale komunita moderů neustále vydává další obsah nebo obecná vylepšení. Naposledy někdo vytvořil mod pro hru Cyberpunk 2077, který přidává podporu upscalingu AMD FSR 2.0. Objevil se také jeden, který implementuje létající auta, jiný, který obnovuje vizuální efekty, jež byly předvedeny na E3 2018, a mnoho dalších.

Zdroj: gamerant.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.