Montana pro ATS se chlubí průmyslovým odvětvím a sklady

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software
Jedním z nadcházejících rozšíření pro hru American Truck Simulator (ATS) je stát Montana, který byl oficiálně oznámen v listopadu minulého roku. Vývojáři z českého studia SCS Software nám nyní pomocí několika nových obrázků přibližují průmyslové odvětví a sklady, z nichž pravděpodobně budeme převážet nějaké ty zakázky.
ATS Montana - průmyslové dovětví v Montaně

Zdroj: SCS Software

V Montaně nás toho čeká opravdu hodně, jako první je zde přítomné skladiště odpadu, kde se odpad třídí na plasty, sklo a papír. Po roztřídění je materiál určen k recyklaci nebo k převozu do továren, kde poslouží jako surovina pro další výrobu. Dalším zajímavým místem bude mezinárodní letiště Great Falls nebo továrna na mastek, z nichž také budeme převážet specifické zakázky.
Montana je známá i vysokou produkcí kvalitního ječmene nebo pšenice a jejich následným skladováním ve velkých sýpkách. Pozadu nezůstanou ani místní farmy, které se mohou chlubit hojnou produkcí třtiny a cukrové řepy.

Zdroj: SCS Software

Našimi tahači budeme rovněž převážet zahradnické potřeby různého druhu nebo vysoce hořlavý silanový plyn, jenž se dokáže vznítit i při sebemenším styku se vzduchem. Pro každého řidiče kamionu je připraven také servis návěsů.

Více informací o jednotlivých odvětvích naleznete na oficiálním blogu SCS Software. Oficiální vydání Montany pro American Truck Simulator (ATS) prozatím není známo.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn