Montana pro ATS se chlubí průmyslovým odvětvím a sklady

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: SCS Software
Jedním z nadcházejících rozšíření pro hru American Truck Simulator (ATS) je stát Montana, který byl oficiálně oznámen v listopadu minulého roku. Vývojáři z českého studia SCS Software nám nyní pomocí několika nových obrázků přibližují průmyslové odvětví a sklady, z nichž pravděpodobně budeme převážet nějaké ty zakázky.
ATS Montana - průmyslové dovětví v Montaně

Zdroj: SCS Software

V Montaně nás toho čeká opravdu hodně, jako první je zde přítomné skladiště odpadu, kde se odpad třídí na plasty, sklo a papír. Po roztřídění je materiál určen k recyklaci nebo k převozu do továren, kde poslouží jako surovina pro další výrobu. Dalším zajímavým místem bude mezinárodní letiště Great Falls nebo továrna na mastek, z nichž také budeme převážet specifické zakázky.
Montana je známá i vysokou produkcí kvalitního ječmene nebo pšenice a jejich následným skladováním ve velkých sýpkách. Pozadu nezůstanou ani místní farmy, které se mohou chlubit hojnou produkcí třtiny a cukrové řepy.

Zdroj: SCS Software

Našimi tahači budeme rovněž převážet zahradnické potřeby různého druhu nebo vysoce hořlavý silanový plyn, jenž se dokáže vznítit i při sebemenším styku se vzduchem. Pro každého řidiče kamionu je připraven také servis návěsů.

Více informací o jednotlivých odvětvích naleznete na oficiálním blogu SCS Software. Oficiální vydání Montany pro American Truck Simulator (ATS) prozatím není známo.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn