Mortal Kombat – Logo

Mortal Kombat 12: bude v květnu odhalen?

24. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Mortal Kombat 12 je v posledních dnech velmi diskutovaným titulem. Nedávno se objevily zprávy, že MK12 měl být odhalen předminulý týden, ale nestalo se tak. S tímto tvrzením přišel populární hráč bojových videoher SonicFox. Ten vyhrál šest soutěží Evolution Championship Series pro pět různých titulů a stal se prvním šampionem Final Kombat pro MK11.

Z důvodu posledního šampionátu si mnoho lidí myslelo, že by toto tvrzení mohlo být pravdivé. Předpokládali totiž, že SonicFox má lepší kontakty s vývojáři hry. Nicméně podle nových informací potvrzených trojicí respondentů se zdá, že se odhalení nakonec opravdu dočkáme.

Zahraniční magazín Twistedvoxel s odvoláním na tři zdroje uvádí, že Mortal Kombat 12 bude odhalen během květnové PlayStation Showcase. Prvním zdrojem je známý redaktor Jeff Grubb, který je proslulý svými postřehy z herního průmyslu. V živém vysílání na Twitchi uvedl, že prezentace PlayStation Showcase se určitě uskuteční v květnu 2023.

Druhé potvrzení přišlo od spoluzakladatele XboxEra, Shpeshala Nicka. Když v nedávné epizodě uvedl, že věří, že Mortal Kombat 12 bude oznámen na příští akci PlayStation Showcase, spolupořadatel Rand al Thor s Nickem souhlasil. Dodal také, že je to velmi pravděpodobné, protože Sony může mít na MK12 marketingová práva.

Třetím a posledním zdrojem je Jez Corden z podcastu XboxTwo. Ten naznačil, že Mortal Kombat 12 bude představen někdy v květnu 2023. V souvislosti s výše uvedenými informacemi si také fanoušci všimli, že oficiální webové stránky hry byly kompletně přepracovány. Mnozí se domnívají, že důvodem je právě vydání nového titulu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.