Mortal Kombat 12 bude odhalen tento týden?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: NetherRealm Studios

Mortal Kombat 12 je takový herní fantóm. O jeho existenci se v komunitě neustále diskutuje od chvíle, kdy ji v rozhovoru potvrdila společnost Warner Bros. Discovery s tím, že údajně by měl být vydán ještě letos. Bohužel vývojáři a vydavatelé od té doby mlčí. Je dost možné, že plánovali hru představit na velkém veletrhu E3. Pokud tomu tak je, měli by vzhledem k situaci výstavy své plány přehodnotit.

Nedávno uživatel SonicFox na svém účtu na Twitteru uvedl, že očekává na tento týden oznámení Mortal Kombat 12. SonicFox je významným hráčem v komunitě bojových her. Vyhrál šest soutěží Evolution Championship Series pro pět různých titulů a stal se prvním šampionem Final Kombat pro MK11. Nejprve jsem se k tomuto oznámení nechtěl vyjadřovat, ale když na něj Jeff Grubb reagoval a zahraniční média o něm informovala, rozhodl jsem se tak učinit.

Komunita bere Sonicovo oznámení velmi vážně, vzhledem k tomu, jaké si udělal jméno. Když se nad tím zamyslíte, možná má do jisté míry pravdu. Pokud vývojáři opravdu chtěli ukázat titul na konferenci E3, která byla zrušena, mají nyní dvě možnosti. První je, že Mortal Kombat 12 ukáží na prezentaci Geoffa Keighleyho na Summer Game Festu. Druhou variantou zůstává uspořádání vlastní akce, což na jednu stranu není špatný nápad.

Neočekávám, že by se do konce týdne objevily informace, nebo dokonce video, které by něco potvrzovalo. Neříkám ale, že by k tomuto scénáři nemohlo dojít – to bychom konečně věděli, co můžeme očekávat. Jediné, co opravdu víme, je, že producent Ed Boom by rád viděl více hororových hostujících postav a fanoušci by chtěli návrat některých postav z předchozích dílů.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn