Cyberpunk 2077 Judy

Možné představení DLC pro CP2077?

22. 8. 2022
 

Cyberpunk 2077, který vyšel na konci roku 2020, vyvolal na konzolích mnoho kontroverzí kvůli špatnému výkonu a chybám. V důsledku toho byly veškeré plány na vytvoření DLC pozastaveny a společnost CD Projekt Red zahájila rozsáhlý proces oprav. Jak se ale ukázalo, společnost se nejspíše chystá představit nové rozšíření pro Cyberpunk 2077.

Podrobnosti o zápletce nového DLC unikly na začátku tohoto roku, ale nebylo jasné, kdy se objeví. Oficiální účet hry na Twitteru to zřejmě naznačil začátkem tohoto měsíce v reakci na otázku německého YouTubera Variona, který se žertem zeptal, kdy vyjde rozšíření pro nejnovější hru od CD Projekt Red.

Během posledního roku a půl společnost opravovala řadu problémů prostřednictvím různých aktualizací ve snaze obnovit reputaci hry. Posledním patchem byla verze 1.52, ovšem bylo potvrzeno, že se chystá i patch 1.6. Tento tweet však naznačuje, že společnost je připravena přidat do kontroverzní hry další obsah. Možná se na Gamescomu dozvíme víc.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.