The Last of Us Part I titulka

The Last of Us Part 1 vám umožní obléknout Ellie

22. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

The Last of Us Part 1 byl oznámen na začátku tohoto roku a postupně se odhalují další podrobnosti před jeho vydáním na začátku září. Kromě oficiálních informací od Naughty Dog se objevily další podrobnosti o hratelnosti, grafice a dalších prvcích remaku.

Nejnovější úniky odhalují, že The Last of Us Part 1 bude obsahovat další dodatečný materiál. Chystaný remake bude údajně obsahovat možnost přizpůsobit si vzhled Ellie, což umožní několik variant triček s dlouhými rukávy. Nejenže se hráči budou moci oblékat do různých typů oblečení, ale všechny tyto možnosti budou zřejmě odkazovat na kultovní hry pro PlayStation. Je možné ji obléknout do triček odkazujících na Ghosts of Tsushima, Horizon nebo Returnal. K dispozici je samozřejmě i spousta dalších triček souvisejících s oblíbenou značkou Naughty Dog, Uncharted a God of War: Ragnarok. Screenshoty zveřejněné na Twitteru, na nichž jsou tyto možnosti přizpůsobení vidět, naznačují, že hráči budou moci měnit vzhled dalších předmětů, jako jsou zbraně a batohy. Podobné možnosti přizpůsobení budou k dispozici i pro Joela.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.