The Last of Us Part 1 vám umožní obléknout Ellie

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

The Last of Us Part 1 byl oznámen na začátku tohoto roku a postupně se odhalují další podrobnosti před jeho vydáním na začátku září. Kromě oficiálních informací od Naughty Dog se objevily další podrobnosti o hratelnosti, grafice a dalších prvcích remaku.

Nejnovější úniky odhalují, že The Last of Us Part 1 bude obsahovat další dodatečný materiál. Chystaný remake bude údajně obsahovat možnost přizpůsobit si vzhled Ellie, což umožní několik variant triček s dlouhými rukávy. Nejenže se hráči budou moci oblékat do různých typů oblečení, ale všechny tyto možnosti budou zřejmě odkazovat na kultovní hry pro PlayStation.
Je možné ji obléknout do triček odkazujících na Ghosts of Tsushima, Horizon nebo Returnal. K dispozici je samozřejmě i spousta dalších triček souvisejících s oblíbenou značkou Naughty Dog, Uncharted a God of War: Ragnarok.
Screenshoty zveřejněné na Twitteru, na nichž jsou tyto možnosti přizpůsobení vidět, naznačují, že hráči budou moci měnit vzhled dalších předmětů, jako jsou zbraně a batohy. Podobné možnosti přizpůsobení budou k dispozici i pro Joela.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn