My Isekai Life

My Isekai Life se představuje v plnohodnotném traileru

11. 6. 2022
Zdroj náhledu: ぽにきゃん-Anime PONY CANYON / Youtube

První větší oficiální vizuál představuje anime My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! (v japonském originále Tensei Kenja no Isekai Life – Daini no Shokugyou o Ete, Sekai Saikyou ni Narimashita). Anime bude vycházet z light novel napsaných Shinkoshotem a ilustrovaným Huukou.

Příběh vypráví o klukovi jménem Yuji Sano, kterému se jednoho dne na počítači objeví zpráva o tom, že je povolán do jiného světa. Yuji to ignoruje a chce jenom restartovat počítač, ale bohužel pro něj toto předvolání přijal. Objevil se tak ve světě fantazie, který je daleko od papírování a počítačů. Yuji si najde svůj cíl a smysl, rychle všechno splnit a vrátit se domů ke svojí práci. Svět pro něj však má jiné plány, a když zjistí, že jeho herní třída Monster Tamer mu umožňuje přátelit se se slizy, celý jeho život se úplně změní.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.