Colony Ship intro

Na Colony Ship se stále pracuje

8. 12. 2022
 

Vývojáři z Iron Tower Studio, kteří mají zkušenosti z her Dungeon Rats a The Age of Decadence, se rozhodli skloubit postapokalyptický svět cyberpunku s prvky tahového RPG. Díky dějovému zasazení tak vzniká vcelku originální hra s tematikou přesídlení lidstva do vesmíru. Colony Ship je izometrické akční RPG, které je inspirované dílem Sirotci oblohy od amerického spisovatele Roberta A. Heinleina. Titul je stále ve fázi předběžného vývoje a po dvouměsíční pauze je zde další aktualizace.

Colony Ship jobs

  • Aktualizace se týká postupu příběhu. Můžete se konečně vrátit do Jámy (lokace The Pit), abyste v něm pokračovali, vypořádali se s novými problémy a zároveň si užili nová vylepšení systému.
  • Změnou prošel „časovač smrti“. Když nyní člen party padne v boji, máte tři tahy na ukončení boje, abyste zachránili padlého druha.
  • Vylepšením prošla bojová AI nepřátel. Nepřátelé se nyní snaží ještě více krýt i taktizovat a také si efektivněji navzájem pomáhají.
  • Změnu zaznamenala i různá vylepšení, jde zejména o implantáty, útoky, zbraně, pomůcky a granáty.
  • Byly přidány nové zbraně se specifickými vlastnostmi a samozřejmě i vylepšení jejich ikon.
  • Vizuální stránka hry dostala také určité změny a vylepšení.

Více informací se dozvíte zde.

Tagy:

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.