MÍSTNOST D8

Na Epoše si můžete přečíst zdarma povídku od Petra Brožovského

28. 5. 2023
Zdroj náhledu: Epocha

Na stránkách Epochy si nyní můžete zdarma přečíst povídku spisovatele Petra Brožovského, autora Tance papírových draků či 0 Rh-, Místnost D8. Autor Petr Brožovský se letos představil i na Comic-Conu, a ačkoliv jsme na jeho vystoupení bohužel nezašli, můžeme potvrdit, že spousta diváků jeho show považuje za jednu z nejzábavnějších, jaká byla na letošním festivalu k vidění.

Povídka Místnost D8, kterou si můžete na stránkách Epochy přečíst, vychází právě z jeho následné debaty s publikem, kdy se návštěvníků zeptal, jak by se v přednáškové místnosti vypořádali s přesilou útočníků. Jako správný autor pak dal výsledky dohromady a vy se můžete pobavit nad jedním krátkým povídáním o tom, že Komise pro odhalování kreatur a okultních tvorů není nic jiného než KOKOT.

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.