Sonic the Hedgehog – púvodní verze

Na SGDQ bylo vybráno 2,9 miliónů dolarů na dobré účely

13. 7. 2021
 

Od 4. července do 11. července probíhal herní event Summer Games Done Quick. Hráči se zde snaží projít hry za co nejkratší možnou dobu. Lidé po celém světě mohli při sledování tohoto festivalu posílat peněžní dary. Bylo vybráno neuvěřitelných 2,9 miliónů dolarů. Tato velká částka bude věnována humanitární organizaci Doctors Without Borders, v českém překladu Doktoři bez hranic.

Organizace Doctors Without Borders byla založena v roce 1971. Poskytuje zdravotní péči obětem přírodních katastrof, epidemií nebo například válečných konfliktů.

Během tohoto herního eventu Games Done Quick bylo posláno kolem 40 000 individuálních darů. Průměrný dar činil 72,10 $, což je docela vysoké číslo. Nejhodnotnější dar, který byl zaslán, bylo pozoruhodných 250 615 $. Je hezké sledovat, jak herní komunita po celém světě se dokáže spojit a přispět na dobrou věc.

Zdroj: PCGamesN

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.