Raid Shadow Legends – Ninja

Streamer Ninja míří do Raid: Shadow Legends

13. 7. 2021
Zdroj náhledu: Plarium Games

Že si herní vývojáři v poslední době chodí pro inspiraci nejen mezi ostatní tituly, ale často také potkáváme známé internetové osobnosti jako skiny nebo rovnou celé postavy, už jsme si tak nějak zvykli. Zářným příkladem tomu může být zmrtvýchvstání titulu Fall Guys: Ultimate Knockout, ve kterém se objevilo už nespočet tematických oblečků populárních postav ze světa her, ale i z toho reálného, jako je například streamer Ninja.

Ninjovi zřejmě nestačil vlastní fazolkovitý skin, a tak se tentokrát pro změnu podívá do free-to-play RPG mobilní hry Raid: Shadow Legends od společnost Plarium Games z roku 2018, která se o dva roky později dostala i na PC. Raid: Shadow Legends zná snad každý hráč i nehráč díky všudypřítomným reklamním kampaním a provázanosti s influencery. Společnost Plarium Games se zřejmě rozhodla svůj marketingový tah posunout na novou úroveň a do hry se oficiálně od 16. července podívá zcela nová postava, jejíž vzhled je inspirovaný samotným Ninjou.

Zdroj: Plarium Games

„Ninja není úžasným přírůstkem mezi naše šampiony pouze díky svému pozitivnímu vlivu na herní průmysl, ale má své vlastní jedinečné dovednosti a speciální útoky, které budou neuvěřitelným přínosem pro soupisku každého hráče,“ uvedl viceprezident marketingu společnosti Plarium, Noam Sagie.

Ninja je ovšem velice nadšený ze své vlastní postavy v Raid: Shadow Legends, i když nikdy předtím na streamu tuto hru nehrál: „Jsem opravdu nadšený, že můžu fanouškům Raidu představit svého šampiona, který byl navržen tak, aby odpovídal tomu, jak jsem si vždycky představoval sebe sama v RPG. Jak moji fanoušci vědí, miluji žánr RPG a vidět se jako fantasy postava s vlastní sadou speciálních dovedností a atributů je úžasné!“

Podle vzhledu samotné postavy jsou oblečení a katana dost „ninjovské“, zatímco pravá strana těla si nejspíše vzala za příklad démonickou paži Nera z Devil May Cry a pouze jedno křídlo Sephirotha z Final Fantasy. Chybět samozřejmě nesmí Ninjovy ikonické modré vlasy. Více nám o inspiracích designu i unikátních schopnostech poví Ninja sám na svém livestreamu 19. července.

Postavu Ninji můžete ve hře Raid: Shadow Legends získat zcela zdarma, pokud se do hry během tří měsíců přihlásíte alespoň po dobu sedmi dnů (nemusí jít po sobě). Po skončení této akce vám Ninja zůstane navždy, ale pokud ho propásnete, nebudete ho moct už jakkoli jinak získat.

Platforma PC

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.