Wartales AR2

Nasaďte helmy ve Wartales!

22. 6. 2023
Zdroj náhledu: Shiro Games

Nedávno jsme vás informovali o nové roadmapě pro akční RPG Wartales. V rámci této zprávy byla i zpráva o přilbách, které nyní dorazily do tohoto oblíbeného a velmi kladně hodnoceného titulu. Aktualizace samozřejmě obsahuje také řadu drobných obsahových přídavků, vyvážení, úpravy hratelnosti a zásadní opravy chyb.

Připravte se na úpravu svých žoldáků pomocí ohromující řady přileb, které dodají vašim dobrodružstvím styl i ochranu.“ –  Shiro Games

Zdroj: Shiro Games

Pro každou frakci je nyní k dispozici samostatná přilba podle váhové kategorie, která odpovídá stávajícím zbrojím a přináší obranné atributy. Každá z těchto přileb navíc může svému nositeli propůjčit specifickou bojovou dovednost. Do hry bylo přidáno téměř 30 nových dovedností, které mohou zásadně ovlivnit průběh boje.

Může se stát, že budete chtít, aby váš hrdina používal přilbu, která není tak úplně pro něho, ale díky ní by měl skvělé kombinace dovedností. Žádný problém! Přibyla nová funkce přizpůsobení, díky níž můžete helmy rozebrat a získat tak jejich dovednost. Tuto dovednost poté můžete aplikovat na jinou přilbu.

Vývojáři mysleli i na vzhled vašich postav a na jejich účesy. Pokud účes vaší postavy vypadá příliš dobře, byla by škoda jej zakrýt přilbou. Proto můžete kdykoli kliknout na přepínač zobrazení přilby, aniž by se její účinky vypnuly.

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.