Wartales Ecstasy Of Gold

Wartales – co bude dál?

15. 6. 2023
Zdroj náhledu: Shiro Games

Vývojáři ze studia Shiro Games mohou být spokojeni. Akční RPG Wartales, které vás uvrhne do světa středověkých žoldáků, si během předběžného přístupu drželo vysoké uživatelské hodnocení. Po uvolnění hry do plné verze se uživatelské hodnocení na platformě Steam pohybuje stále kolem 91 %. Vývojáři nyní představují své plány do budoucna, a to v podobě nové roadmapy. Samozřejmě zůstává naslouchání komunitě a její zpětné vazbě.

„Po nedávném vydání verze 1.0 se s vámi rádi podělíme o naše plány na zbytek roku 2023 v podobě aktualizované roadmapy! S komunitní aktualizací 1 (první od vydání verze 1.0), která je již za rohem, bychom vám, naší komunitě, chtěli vyjádřit velké poděkování za veškerou zpětnou vazbu, myšlenky a nápady, o které jste se s námi od vydání plné verze podělili. Doufáme, že tuto aktualizaci přivítáte s otevřenou náručí!“ – Shiro Games

Zdroj: Shiro Games

Mezi nadcházející novinky, které jsou v rámci roadmapy zveřejněny, patří DLC, které by mělo dorazit ve čtvrtém kvartálu letošního roku. DLC bude obsahovat nové skilly, třídy, nepřátele i další region k prozkoumání, nebudou chybět ani nové úkoly a příběh.

Hru naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.