Need for Speed Unbound ukazuje záběry ze závodů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Elecronic Arts

Nový trailer pro nadcházející Need for Speed Unbound ukazuje jeden z režimů, které ve hře najdeme. Tím je tzv. Speed Race, jenž se představil v celé své kráse.

Kromě samotného závodění zde nalezneme i systém sázek a také mnoho vizuálních efektů, které závodění doprovází. Musím se přiznat, že zmíněné efekty na mě z videa moc velký dojem neudělaly. Ty by však podle informací měly být volitelné a v nastavení je bude možné zcela vypnout.
Rychlostní závody (Speed Race) v Need for Speed Unbound se budou odehrávat na stanovených místech. Plánování těchto ilegálních závodů bude probíhat v tajných garážích, které budou skryté před zraky policejních složek. V garážích si rovněž budete moci upravit vzhled a různé funkce aut.

Ze záběrů jde jednoznačně vidět, že se série snaží vrátit ke kořenům, zvláště do dob Underground či Most Wanted, ovšem podaří se jí to? Co myslíte? Need for Speed ​​Unbound vyjde 2. prosince 2022 pro PC, PS5 a Xbox Series X/S. Majitelé Palace Edition dostanou možnost projet se po oblasti Lakeshore o tři dny dříve.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn