Need for Speed Unbound - esteticky upravené vozidlo

Need for Speed Unbound ukazuje záběry ze závodů

22. 11. 2022
Zdroj náhledu: Elecronic Arts

Nový trailer pro nadcházející Need for Speed Unbound ukazuje jeden z režimů, které ve hře najdeme. Tím je tzv. Speed Race, jenž se představil v celé své kráse.

Kromě samotného závodění zde nalezneme i systém sázek a také mnoho vizuálních efektů, které závodění doprovází. Musím se přiznat, že zmíněné efekty na mě z videa moc velký dojem neudělaly. Ty by však podle informací měly být volitelné a v nastavení je bude možné zcela vypnout.Rychlostní závody (Speed Race) v Need for Speed Unbound se budou odehrávat na stanovených místech. Plánování těchto ilegálních závodů bude probíhat v tajných garážích, které budou skryté před zraky policejních složek. V garážích si rovněž budete moci upravit vzhled a různé funkce aut.

Ze záběrů jde jednoznačně vidět, že se série snaží vrátit ke kořenům, zvláště do dob Underground či Most Wanted, ovšem podaří se jí to? Co myslíte? Need for Speed ​​Unbound vyjde 2. prosince 2022 pro PC, PS5 a Xbox Series X/S. Majitelé Palace Edition dostanou možnost projet se po oblasti Lakeshore o tři dny dříve.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.