Company of Heroes 3 - bitva

Nadcházející strategie Company of Heroes 3 se možná dočká konzolové verze

20. 11. 2022
Zdroj náhledu: Relic Entertainment Inc

Napovídá tomu hodnocení, které Company of Heroes 3 získal od tchajwanského výboru pro hodnocení digitálních her na Playstation a Xbox.

Tchajwanský výbor udělil ratingové hodnocení Company of Heroes 3 pro Playstation 5 a Xbox Series X/S, a to i přes fakt, že titul byl prozatím oznámený jenom pro počítače. Předchozí díly vyšly pouze pro PC, tudíž by se v případě konzolí jednalo o premiéru v rámci série. Nebylo by to však poprvé, kdy se nějaká série po čase rozšířila napříč platformami. Samozřejmě oficiálně nebylo nic potvrzeno, takže tyto informace musíme brát s rezervou. Pravděpodobně se ale, dle dostupných informací, oznámení konzolových verzí opravdu dočkáme. Uvidíme tedy, kdy a zda se tak stane. Vydání však bude o něco později, a ne současně s PC verzí, jejíž příchod se po odkladu očekává 23. února příštího roku.

Původně hra měla vyjít letos v listopadu, nicméně vývojáři potřebují více času na odladění posledních detailů, aby mohli nabídnout nejlepší a nejpůsobivější díl série.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.