Assassins Creed Liberation - náhled

Některé hry od Ubisoftu budou po ukončení podpory skutečně nehratelné

11. 7. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Informace, kterou jsme přinesli v našem předešlém článku, se zřejmě stane skutečností. Některé hry od Ubisoftu budou kvůli ukončené podpoře nehratelné i pro samotné majitele.

Zdroj: Ubisoft

Seznam her, kterých se tato změna dotkne, je ale trochu jiný, než jsme původně předpokládali. Kromě multiplayerového Space Junkies by po 1. září nemělo být možné hrát ani Assassin’s Creed Liberation HD a Silent Hunter 5, a to i přesto, že se jedná čistě o hry pro jednoho hráče. Vše tomu nasvědčuje i zpráva, která se objevila na produktových stránkách her na Steamu.

„Produkt Assassin’s Creed® Liberation HD a Silent Hunter 5 byl na žádost vydavatele stažen z obchodu služby Steam. Dále upozorňujeme, že tituly nebudou od 1. září dostupné.“ Smůlu tak zřejmě mají i ti, co dané produkty vlastní, na což také reagují poslední uživatelské recenze, které jsou na Steamu vesměs záporné. U ostatních her, jako je Splinter Cell Blacklist, Prince of Persia: The Forgotten Sands, Far Cry 3 a další, žádné takové upozornění neevidujeme. Zřejmě tak bude možné tyto hry stahovat i nadále. U Far Cry 3 a Splinter Cell Blacklist nicméně nebude možné po 1. září koupit Deluxe Edici a DLC. Pokud tedy ještě žádnou ze zmíněných her nevlastníte a plánujete například koupit její vyšší edici, máte nejvyšší čas.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.