Některé hry od Ubisoftu budou po ukončení podpory skutečně nehratelné

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Ubisoft

Informace, kterou jsme přinesli v našem předešlém článku, se zřejmě stane skutečností. Některé hry od Ubisoftu budou kvůli ukončené podpoře nehratelné i pro samotné majitele.

Assassins Creed Liberation - náhled

Zdroj: Ubisoft

Seznam her, kterých se tato změna dotkne, je ale trochu jiný, než jsme původně předpokládali. Kromě multiplayerového Space Junkies by po 1. září nemělo být možné hrát ani Assassin’s Creed Liberation HD a Silent Hunter 5, a to i přesto, že se jedná čistě o hry pro jednoho hráče. Vše tomu nasvědčuje i zpráva, která se objevila na produktových stránkách her na Steamu.

„Produkt Assassin’s Creed® Liberation HD a Silent Hunter 5 byl na žádost vydavatele stažen z obchodu služby Steam. Dále upozorňujeme, že tituly nebudou od 1. září dostupné.“

Smůlu tak zřejmě mají i ti, co dané produkty vlastní, na což také reagují poslední uživatelské recenze, které jsou na Steamu vesměs záporné. U ostatních her, jako je Splinter Cell Blacklist, Prince of Persia: The Forgotten Sands, Far Cry 3 a další, žádné takové upozornění neevidujeme. Zřejmě tak bude možné tyto hry stahovat i nadále. U Far Cry 3 a Splinter Cell Blacklist nicméně nebude možné po 1. září koupit Deluxe Edici a DLC. Pokud tedy ještě žádnou ze zmíněných her nevlastníte a plánujete například koupit její vyšší edici, máte nejvyšší čas.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn