prince-of-persia-nahled

Ubisoft ukončí podporu dalších svých starších her

3. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

U zmíněných her nebudou dostupné online funkce, a ani veškerá podpora. Konec se bude týkat starších her ze série Assassin’s Creed a Far Cry, ale i posledního dílu Splinter Cell a mnoha dalších.

K oficiálnímu ukončení dojde 1. září letošního roku. Pokud tedy některou ze zmíněných her vlastníte, je nejvyšší čas dohnat resty, než bude oficiální podpora a s tím související multiplayer i další možnosti ukončeny.

Seznam her je následující:

Anno 2070

Assassin's Creed 2

Assassin's Creed 3

Assassin's Creed Brotherhood

Assassin's Creed Liberation HD

Assassin's Creed Revelations

Driver: San Francisco

Far Cry 3

Prince Of Persia: The Forgotten Sands

Silent Hunter 5

Space Junkies

Splinter Cell: Blacklist

Rayman Legends

ZombiU

Ghost Recon Future Soldier

Co mně ovšem malinko vrtá hlavou, je, že Ubisoft u některých svých starších her uvádí nemožnost samotné instalace. Především se jedná o PC verze her Far Cry 3, Driver: San Francisco a Assassin's Creed 3. Pokud je tato informace pravdivá, znamená to pravděpodobně velký problém i pro majitele, kteří uvedené tituly vlastní. Uvidíme, jak to nakonec celé bude. U ostatních nebudou k dispozici především online funkce, ale hra pro jednoho hráče by měla fungovat i nadále. Co také musíme poznamenat, je, že konec podpory se netýká remasterů původních her. Více informací uvádí Ubisoft na svých stránkách.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.