Ubisoft ukončí podporu dalších svých starších her

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
U zmíněných her nebudou dostupné online funkce, a ani veškerá podpora. Konec se bude týkat starších her ze série Assassin’s Creed a Far Cry, ale i posledního dílu Splinter Cell a mnoha dalších.
K oficiálnímu ukončení dojde 1. září letošního roku. Pokud tedy některou ze zmíněných her vlastníte, je nejvyšší čas dohnat resty, než bude oficiální podpora a s tím související multiplayer i další možnosti ukončeny.

Seznam her je následující:

Anno 2070
Assassin’s Creed 2
Assassin’s Creed 3
Assassin’s Creed Brotherhood
Assassin’s Creed Liberation HD
Assassin’s Creed Revelations
Driver: San Francisco
Far Cry 3
Prince Of Persia: The Forgotten Sands
Silent Hunter 5
Space Junkies
Splinter Cell: Blacklist
Rayman Legends
ZombiU
Ghost Recon Future Soldier

Co mně ovšem malinko vrtá hlavou, je, že Ubisoft u některých svých starších her uvádí nemožnost samotné instalace. Především se jedná o PC verze her Far Cry 3, Driver: San Francisco a Assassin’s Creed 3. Pokud je tato informace pravdivá, znamená to pravděpodobně velký problém i pro majitele, kteří uvedené tituly vlastní. Uvidíme, jak to nakonec celé bude. U ostatních nebudou k dispozici především online funkce, ale hra pro jednoho hráče by měla fungovat i nadále. Co také musíme poznamenat, je, že konec podpory se netýká remasterů původních her. Více informací uvádí Ubisoft na svých stránkách.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn