NBA 2K23 - obrázek

PC verze NBA 2K23 bude vycházet ze starých konzolí

10. 7. 2022
Zdroj náhledu: 2K Games

Krok, který možná není až tak překvapující, oznámilo samotné studio 2K Games. Verze hry NBA 2K23 určená pro počítače bude zřejmě vycházet ze starých konzolí Playstation 4 a Xbox One.

PC verze tak nebude obsahovat různá technická vylepšení, které nabídnou konzole Playstation 5 a Xbox Series X/S. Samotná společnost 2K Games své rozhodnutí komentovala pouze takto:

„Naším prozatímním cílem je zajistit, aby NBA 2K23 bylo optimalizováno pro nové konzole PS5 a Xbox Series X / S, a rovněž zajistit svěží a inovativní zážitek pro hráče na jiných platformách. Náš tým si nicméně tento chybějící aspekt u PC verze vzal k srdci a bude jej nadále zkoumat.“

Zdroj: 2K Games

Tato informace pravděpodobně způsobí velkou vlnu nevole, jelikož k podobnému kroku se společnost uchýlila již v loňském roce u NBA 2K22. Z oficiálního vyjádření také není úplně jasné, jestli se v budoucnu něco změní, studio totiž bude tento aspekt prozatím jen zkoumat. Jen připomínáme, že podobného postupu se dočkáme i u hry Madden NFL 23.

Datum vydání NBA 2K23 je naplánováno na 9. září letošního roku pro PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.