NieR Replicant – facka

NieR: Automata pod útokem imposterů z Among Us

30. 8. 2021
 

Že je série NieR stále populární, není třeba zmiňovat zejména tehdy, jakmile přijde řeč na díl NieR: Automata. Bohužel musíme potvrdit, že se ani tomuto titulu nevyhnulo zamoření z řad imposterů. Nový mod od uživatele s přezdívkou MC nahrazuje nejčetnější robotické nepřátele Small Stubby rudými postavičkami posádky Among Us. Small Stubby jsou malí roztomilí roboti s velkou hlavou, takže jejich nahrazení není až zas takový rozdíl. I když se vám to nemusí zrovna dvakrát zamlouvat, je nutné podotknout, že nemít tak sytě červenou barvu, postavičky by do postapokalyptického světa NieR skoro bezchybně zapadly.

Tento crossover titulu Among Us není žádným překvapením a bylo jen otázkou času, kdy přesně tento nápad napadne některého modera. Po předchozích kombinacích s tituly, jako je například Stardew Valley, Minecraft, Fall Guys, Star Wars Battlefront 2 či Red Dead Redemption 2, se bude pomyslný seznam jistě nadále rozšiřovat.

Mod můžete stáhnout na NexusMods a jeho datová velikost je menší než 2 MB.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.