NieR Replicant – facka

NieR: Automata pod útokem imposterů z Among Us

30. 8. 2021
 

Že je série NieR stále populární, není třeba zmiňovat zejména tehdy, jakmile přijde řeč na díl NieR: Automata. Bohužel musíme potvrdit, že se ani tomuto titulu nevyhnulo zamoření z řad imposterů. Nový mod od uživatele s přezdívkou MC nahrazuje nejčetnější robotické nepřátele Small Stubby rudými postavičkami posádky Among Us. Small Stubby jsou malí roztomilí roboti s velkou hlavou, takže jejich nahrazení není až zas takový rozdíl. I když se vám to nemusí zrovna dvakrát zamlouvat, je nutné podotknout, že nemít tak sytě červenou barvu, postavičky by do postapokalyptického světa NieR skoro bezchybně zapadly.

https://twitter.com/elden_feet/status/1431409750500065284?ref_src=twsrc%5Etfw

Tento crossover titulu Among Us není žádným překvapením a bylo jen otázkou času, kdy přesně tento nápad napadne některého modera. Po předchozích kombinacích s tituly, jako je například Stardew Valley, Minecraft, Fall Guys, Star Wars Battlefront 2 či Red Dead Redemption 2, se bude pomyslný seznam jistě nadále rozšiřovat.

Mod můžete stáhnout na NexusMods a jeho datová velikost je menší než 2 MB.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.