Nintendo – Mato Anomalies

Nintendo: dnes vychází Mato Anomalies

10. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com/

Podle mě to má společnost Nintendo kvůli konkurenci od Valve těžké. Proč si to myslím? I když má Nintendo skvělé hry, jejich konzole Nintendo Switch má o něco slabší HW, jehož výkon zdaleka nestačí na tvorbu nových titulů. Navzdory tomu má Nintendo stále pevné místo v srdcích fanoušků a to je dobře. Pro ty, kteří se řadí mezi fanoušky a hledají novou pecku, mám dobrou zprávu. Dnes totiž vychází nový titul od studia Arrowiz, které můžete znát z jiných projektů jako Hermitage: Strange Case Files nebo Beats Fever. Titul je vydávaný pod Prime Matter. Tuto hříčku si můžete pořídit na Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4/5, PC (Steam).

Mato Anomalies

Mato Anomalies je tahová hra na hrdiny, která hráče zavede do Mata, fantastické neofuturistické verze starobylého orientálního města. Převezmete kontrolu nad dvěma hlavními postavami, Doem a Gramem, a prozkoumáváte podivné anomálie, obklopující město, nebo se vydáte do trhlin a bojujete s démonickými ohavnostmi, jejichž záměrem je přivodit pád města. Jako soukromý vyšetřovatel Doe sbíráte informace komunikací s NPC nebo plněním úkolů a získáváním znalostí, abyste rozluštili tajemství města Mata, nebo jako tajemný exorcista Gram bojujete s démonickými entitami. Vytvořte si svůj tým a zabraňte tomu nejhoršímu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.