Nintendo startuje léto v pastelových barvách

Nintendo startuje léto v pastelových barvách

29. 6. 2023
Zdroj náhledu: Nintendo

Léto už je nenávratně zde a pro spoustu lidí to znamená postupné balení se na letní dovolenou. Kromě plavek a opalovacích krémů je pro náš druh hráčů potřebné sbalit do kufrů s sebou i nějakou tu herní zábavu. Právě na to sází Nintendo, které se začátkem letní sezóny oznámilo vydání letních barevných variant ovladačů ke Switchi.

Zdroj: Nintendo

Joy-cony jsou speciálními multifunkčními ovladači ke konzolím Nintendo Switch. Kromě samotných tlačítek se k ovládání používá i pohybování ovladačem v prostoru, což je možné díky gyroskopickému čidlu. Součástí každého páru je vždy NFC bod pro načtení Amiibo figurek, infračervený snímač pohybů a funkce speciálního vibrování HD Rumble.

Při koupi nové konzole jsou dva joy-cony součástí balení, ale je možné si dokupovat i nové páry, které často lákají právě širokou škálou možných barevných kombinací.

U právě vydávaných ovladačů jde o dva nové páry v pastelových barvách, které je již nyní možné objednávat v předprodeji, s oficiálním datem vydáním 30. 06. 2023, a to i u nás, v České republice. Ale pokud si chcete užívat pastelové joy-cony, ať už jako druhý set pro hraní s přáteli, či jen jako další barvy ve sbírce, doporučujeme si pospíšit, protože se těší zvýšené popularitě a na některých webech jsou už nyní v předprodeji vyprodané!


Článek pro Gaming Professors napsala Lucie Orálková.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.