Convergence titulek

Nová hra od League of Legends má datum vydání

5. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Studio Riot Forge, které nedávno vydalo hru o Sylasovi The Mageseeker: A League of Legends Story, se chystá vydat další titul ze světa Runeterry. Tentokrát se přesuneme do podzemního města Zaun a to konkrétně k šampionovi, pro kterého je čas velmi, velmi relativní pojem. Nejedná se o nikoho jiného než o sympatického mladého hocha jménem Ekko. Tento chlapec, jenž si zahrává s časem, potká sebe samého z budoucnosti. Jeho starší verze samozřejmě přichází s varováním. Kromě Ekka můžeme ve hře nalézt Jinx nebo Camille. Ke hře již vyšel oficiální trailer i s datem vydání.

Hra vyjde 23. května 2023 na Steam, Epic Games Store, PlayStation, Xbox a Nintendo Switch. Podle traileru se jedná od 2D plošinovku s komplikovaným příběhem. My se samozřejmě budeme těšit na další rozšíření světa League of Legends a jeho příběhů.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.