Assassin's Creed Mirage – assassin

Assassin's Creed Mirage vyjde v srpnu?

4. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Assassin's Creed Mirage je titul, na který fanoušci univerza netrpělivě čekají. Troufám si tvrdit, že je to především proto, že Mirage slibuje návrat ke kořenům. Poslední tři tituly – Origins, Odyssey a Vallhala – do jisté míry rozdělily komunitu, protože měly odlišné herní mechanismy. Série AC je dobrým příkladem toho, že se nelze nikdy zavděčit všem.

V minulosti si fanoušci stěžovali, že se Assassin's Creed nevyvíjí. Ubisoft se tedy snažil těmto hráčům vyhovět… velká to chyba! Tím bohužel naštval druhou skupinu lidí, kteří značku milovali takovou, jaká byla. Ano, být vývojářem není vůbec zábavné.

Předmětem dnešního článku však není morální přednáška o Assassin's Creed, ale možné datum vydání. O něm jsme již informovali, a to v loňském roce. Hovořilo se o březnu letošního roku. Tato domněnka pochází od fanouška na redditu, který sdílel screenshot z rumunského webu Altex. Na obrázku je zobrazena předobjednávka i zmíněné datum. Nebyl by to však reddit – ano, jsme zpět na redditu – kdyby se neobjevilo další upozornění.

Zahraniční magazín Gamerant zveřejnil zprávu, která se odvolává na příspěvek údajného zaměstnance GameStopu. Příspěvek ukazuje počítač příslušného zaměstnance, na kterém je vidět několik dat vydání. Pro nás je však nejdůležitější Assassin's Creed Mirage, jehož vydání se podle fotografie chystá na srpen.

Podle nedávných zvěstí se Assassin's Creed Mirage potýká s produkčními potížemi, díky nimž by se mohlo datum vydání posunout. Existují náznaky, že se vývoj v současné době soustředí především na Assassin's Creed Infinity.Navzdory tomu, že se informace o datu vydání mohou zdát být pravdivé, je třeba mít na paměti, že se jedná o nepotvrzené domněnky. Proto byste na ně měli pohlížet s rezervou a raději si počkat na oficiální oznámení ze strany Ubisoftu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.