Assassin’s Creed Mirage vyjde v srpnu?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Assassin’s Creed Mirage je titul, na který fanoušci univerza netrpělivě čekají. Troufám si tvrdit, že je to především proto, že Mirage slibuje návrat ke kořenům. Poslední tři tituly – Origins, Odyssey a Vallhala – do jisté míry rozdělily komunitu, protože měly odlišné herní mechanismy. Série AC je dobrým příkladem toho, že se nelze nikdy zavděčit všem.

V minulosti si fanoušci stěžovali, že se Assassin’s Creed nevyvíjí. Ubisoft se tedy snažil těmto hráčům vyhovět… velká to chyba! Tím bohužel naštval druhou skupinu lidí, kteří značku milovali takovou, jaká byla. Ano, být vývojářem není vůbec zábavné.

Předmětem dnešního článku však není morální přednáška o Assassin’s Creed, ale možné datum vydání. O něm jsme již informovali, a to v loňském roce. Hovořilo se o březnu letošního roku. Tato domněnka pochází od fanouška na redditu, který sdílel screenshot z rumunského webu Altex. Na obrázku je zobrazena předobjednávka i zmíněné datum. Nebyl by to však reddit – ano, jsme zpět na redditu – kdyby se neobjevilo další upozornění.

Zahraniční magazín Gamerant zveřejnil zprávu, která se odvolává na příspěvek údajného zaměstnance GameStopu. Příspěvek ukazuje počítač příslušného zaměstnance, na kterém je vidět několik dat vydání. Pro nás je však nejdůležitější Assassin’s Creed Mirage, jehož vydání se podle fotografie chystá na srpen.

Assassin's Creed Mirage – datum vydání
Podle nedávných zvěstí se Assassin’s Creed Mirage potýká s produkčními potížemi, díky nimž by se mohlo datum vydání posunout. Existují náznaky, že se vývoj v současné době soustředí především na Assassin’s Creed Infinity.
Navzdory tomu, že se informace o datu vydání mohou zdát být pravdivé, je třeba mít na paměti, že se jedná o nepotvrzené domněnky. Proto byste na ně měli pohlížet s rezervou a raději si počkat na oficiální oznámení ze strany Ubisoftu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn