Ghostwire: Tokyo

Nové gameplay video pro Ghostwire: Tokyo

12. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokud se nemůžete dočkat nové hororové pecky z japonského prostředí, která vychází již 25. března, nebo jestli stále váháte s koupí, jelikož se obáváte, že hra nebude nic pro vás, máme pro vás dobrou zprávu! Na Youtube se nyní můžeme podívat na čistý osmnáctiminutový gameplay. My jsme z něj mile překvapeni. Zjišťujeme, že samotná hra sice obsahuje i hororové prvky, ale také se v něm dočkáme spousty akce. Gameplay se objevil včera na kanálu IGN. Celý ho pak můžete shlédnout zde:

Video nám mimo jiné ukazuje prostředí z tokijského obchodního centra. Dále nám ukazuje různé způsoby boje s příšerami, předvádí schopnosti našeho protagonisty, a především nás vtáhne svou atmosférou. Proto pokud stále váháte, zda si novinku z japonského prostředí pořídit, doporučujeme zhlédnout gameplay. Možná potom bude pro vás rozhodování jednodušší.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.