Skull & Bones náhled

Skull & Bones otevírá registraci pro beta testování

11. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Je to již pět let, co Ubisoft oznámil multiplayerovou pirátskou hru Skull & Bones. Poté následovalo neustálé oddalování vydání, další oddalování a znovu oddalování. Mezitím také chvílemi bylo ticho po pěšině, takže někteří snad i přestali věřit, že by titul vůbec někdy mohl doopravdy vyjít. Věřte tomu nebo ne, ale Ubisoft spustil registraci pro beta testování, a Skull & Bones si tedy nejspíše někdy budeme moci i doopravdy zakoupit a zahrát.

Několik vybraných hráčů si bude moct zahrát „ranou verzi“ titulu Skull & Bones. Tito hráči poté poskytnou vývojářům zpětnou vazbu. „Naším hlavním cílem je získat reálná data a zpětnou vazbu. Nejvíce chceme vědět, jaké mají pocity ze hry.“ Takhle zní slova vývojářů. Zatím není známé datum, kdy první testování oficiálně započne, nicméně zúčastní se toho jen malá hrstka hráčů. Na test se také bude vztahovat dohoda o mlčenlivosti, takže žádné fotky či videa ze hry se k nám nejspíše nedostanou.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.